Firma Petr Bureš vznikla v listopadu 1998 a to s jednou dodávkou DAF 400.Po celou dobu své existence rozvíjí své aktivity v oblasti silniční nákladní dopravy,vytěžování vozidel a spediční činnosti.Zprvu rozšířili jsme vozový park o další dodávky a poté o velkoobjemové soupravy.S přirůstající poptávkou jsme začali toto řešit spoluprací okruhem vybraných spolehlivých dopravců z našeho okolí.Do budoucna předpokládáme rozšíření o kombinovanou dopravu .silnice,železnice,vodní cesta.
Úspěchu jsme mimo jiné dosáhli správnou volbou vozového parku, který zajišťuje bezporuchovost a v krátké době pokrýt distribuci celého území České a Slovenské republiky,Evropy. S ohledem k životnímu prostředí jsou vozidla emisních norem EURO 3.

Pracovní tým
Na své zaměstnance kladem trvale vyšší požadavky a to jak na jejich technické vzdělání,ohleduplnost,tak i zjištění bezpečnosti přepravy.

Čím se lišíme od ostatních-naše plus:
Naším cílem je udržet cenu na stávající výši, avšak to nejde při zvyšujících se vstupních poplatcích(mýtné,ceny náhradních dílů,avšak v nejvyšší míře pohonné hmoty.Toto jsou vstupní náklady a některé nejsme schopni ovlivnit které jako třeba cenu mítného. A to se bude blížit za chvilku a tím je zavedení mýtného na našich dálnicích. Rozvojem a jinými drobnými aktivitami na našem trhu .

Co nedokážeme to neslibujeme.
Našeho úspěchu bylo dosaženo postavením žebříčku hodnot a k prvním místům patří kvalita a spolehlivost poskytovaných služeb.

created by B2Bcz webdesign - 2005